Blog

Previous Next

Bylinky.cz a návštěva Vendy ve firmě

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

Firma Bylinky.cz pěstuje ekologickou cestou čerstvé bylinky, které koupíte v některých obchodech, jako jsou Lidl, Albert, Globus, Makro nebo Penny. Kdo je firma, která se pustila do pěstování bylinek.

Bylinky s.r.o. produkují čerstvé bylinky v květináčích i v řezané formě. Bylinky pro vás pěstují ve vybudovaném skleníku o rozloze 1 hektaru v Suchohrdlech u Miroslavi na Znojemsku. Jeden z nejmodernějších skleníků v Evropě využívá původní bioplynovou stanici a je plně ekologicky soběstačný.

Například bazalka je nejoblíbenější bylina u nás. Je choulostivá na pěstování, ale zde pomocí dešťové vody, přírodních hnojiv a ekologického odchytávání škůdců ji pro vás pěstuje český výrobce. O unikátní technologii se dozvíte více zde: http://bylinky.cz/o-nas/technologie/

S marketing manažerkou společnosti Bylinky, s.r.o. Terezkou Vespalcovou, která nás provázela, jsme si den skvěle užili. Protože tahle mladá dáma ví o své práci opravdu hodně, a z jejího vyprávění je slyšet nadšení a láska nejen k firmě, ale i k těmhle bylinkám:)

Lidé, kteří v téhle firmě pracují se musí ohánět, není to jednoduchá práce. Odměnou jim může být i svěží zelené prostředí a vůně bylin. Ale jejich práce si člověk musí vážit, protože než vám bylinky přistanou v košíku, je za tím pot, denní zalévání, hnojení, kypření, a spousty dalšího...

 

Celý článek na: https://www.facebook.com/varimesvendy/posts/1845750085689863

 

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková